První polsko-česká podnikatelská cena míří do společnosti KASPER GROUP

První polsko-českápodnikatelská cenamíří do společnosti KASPER GROUP

V úterý 17. prosince 2013 se v polském městě Świdnica konala významná podnikatelská událost Slavnosti podnikání, která vyvrcholila předáváním prvních polsko-českých Świdnických Gryfů. Trutnovská společnost KASPER GROUP, která zaměstnává 22 Poláků a na polském trhu působí 16 let, zvítězila v kategorii „Nejlepší přeshraniční společnost“.

Česká společnost KASPER GROUP je rodinný podnik z Trutnova specializující se na strojírenství a stavebnictví. Tato firma současně zaměstnává 316 pracovníků, z toho 22 Poláků. Pobočka KASPER POLSKA Gliwice už šestnáct let vyrábí a dodává dřevěné konstrukce pro polský trh. Sošku za zakladatele a vlastníka firmy Rudolfa Kaspera převzala personální manažerka Dagmar Papíková, která si ceny velmi váží: „Jsme opravdu hrdí na to, že naše společnost získala toto významné ocenění, jež symbolizuje přátelství a dlouhodobé partnerství mezi Českem a Polskem. Rudolf Kasper komentoval ocenění s potěšením: „Děkuji všem zaměstnancům našich firem. To oni tvoří hodnoty a výsledky KASPER GROUP. Cena, ze které mám upřímnou radost, patří zejména jim!“

V kategorií "Nejlepší přeshraniční společnost" byla společnost nominována spolu s trutnovskými společnostmi AUTOSTYL a.s. a Step TRUTNOV a.s..

Další význačné ocenění v kategorii „Významná osobnost pohraničí“ si odnesl Jan Kranát, který po revoluci vybudoval společnost AUTOSTYL a doteď obchodně prosperuje.

Událost byla organizována pod záštitou Sudetské průmyslové a obchodní komory Świdnica v rámci projektu "Město Trutnov a Świdnica podporují podnikání". Tento projekt byl spolufinancován z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Operačního programu přeshraniční spolupráce ČR.

Celá tisková zpráva

Produkte